Dvouměsíční pobyt...

... dnes (3.1.2018) nastoupily nové děti na dvouměsíční diagnosticko - terapeutický pobyt, skupina je naplněna. Další pobyt tohoto typu začíná 5.3.2018.

 

Dívčí víkendový pobyt ...

... poslední listopadový víkend se těšíme na naše starší dívky (II. st. ZŠ či 1. ročník SŠ). Pořádáme již tradiční předvánoční víkendový pobyt tematicky zaměřený na tuto věkovou skupinu. Budeme nejen relaxovat, tvořit, ale i se lépe (sebe)poznávat. Víkend je určen pro dívky docházející pravidelně na ambulanci.

 

Zahájení ambulantní skupiny

První ambulantní skupina proběhne v úterý 7.11.2017 od 14:30hod. Upozorňujeme, je skupina je určena pouze našim stálým klientům, kteří docházejí pravidelně na ambulanci. Skupina není určtena pro klienty jiných zařízení. Výjimkoum je individální dohoda s dětskými a dorostovými psychiatričkami, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a klienty máme často společné. Děkujeme za pochopení.

 

Termíny dvouměsíčních pobytů a pobytů víkendových již najdete ...

v záložce internátní oddělení.

 

Vážení, právě jsme vložili jízdní řády ....

.... pokud se k nám vydáte městskou hromadnou dopravou, můžete si předem najít ten nejlepší spoj, níže jsou vloženy jízdní řády, stačí jen kliknout a soubor se vám otevře. Nejvýhodnější je zvolit autobus číslo 18 a s ním jet až na konečnou zastávku Garáže MHD, tak se ocitne takřka přímo před střediskem (dům už je označen našemi cedulemi a pak už stačí jen zazvonit). Pokud pojedete autobusem číslo 5 či 17, musíte vystoupit na zastávce Mattoniho nábřeží a jít kus pěšky (do Sportovní ulice), cca 5-10 minut.

 

V Myslběkově ulici v Karlových Varech v Tuhnicích už nás nenajdete!

Pokud k nám míříte, už jedině do Sportovní ulice 28 v Dolních Drahovicích! Je však nutné se předem objednat.

 

 

Od 2. října 2017 nás najdete na nové adrese: Sportovní 28, Karlovy Vary - Dolní Drahovice (za areálem ČSAD)

    Pokud pojedete MHD, dostanete se k nám ze zastávky Tržnice autobusem číslo 18, kterým pojedete až na konečnou (zastávka Garáže MHD) nebo můžete využít autobusové linky číslo 5, 17, kdy vystoupíte na zastávce Mattoniho nábřeží, pak vás čeká cca 300m pěšky a jste před naším střediskem. V průběhu měsíce září se budeme snažit umístit na naše stránky přesnou mapku, kde nás najdete.

 

Stěhování našeho střediska ...

... aktuálně (tj. září 2017) probíhá stěhování našeho střediska do nových prostor. Buďte prosím trpěliví, snažíme se jak to jde, abychom opět mohli zahájit provoz. Pevná telefonní linka byla zrušena. Volejte případně na mobilní telefonní číslo ambulance (viz. kontakty). Konzultace, terapie a další naše aktivity se rozběhnou v říjnu 2017. První dvouměsíční pobyt bude realizován v měsících listopad - prosinec, případní zájemci o pobyt se mohou hlásit už nyní, obdrží termín na konzultaci (přípravu k pobytu) v říjnu. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na novém místě.

 

Vítáme vás v novém školním roce 2017/2018!

 

Napsali o nás v Karlovarském deníku...

... ku příležitosti výročí založení našeho střediska, Karlovarský deník otiskl rozhovor s naší paní vedoucí PhDr. Červenkovovou. Článek je vložen na této stránce níže jako příloha, pro otevření a přečtení stačí "kliknout".