Napsali o nás v Karlovarském deníku...

... ku příležitosti výročí založení našeho střediska, Karlovarský deník otiskl rozhovor s naší paní vedoucí PhDr. Červenkovovou. Článek je vložen na této stránce níže jako příloha, pro otevření a přečtení stačí "kliknout".

 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ SOBOTA 4.3.2017

V sobotu 4.3.2017 od 10:00 do 15:00 pořádáme den otevřených dvěří ku příležitosti 20 let od založení našeho střediska. Všichni jste srdečně zváni! Letáček na akci viz. níže.

 

Nové termíny víkendových a dvouměsíčních pobytů pro školní rok 2016/2017 již vypsány!

Nahlédněte do sekce Internátního oddělení, případně nás pro bližší údaje kontaktujte telefonicky.

 

 

Vítáme vás v novém školním roce 2016/2017 ! Přejeme co nejvíc úspěchů.

 

 

Poděkování za finanční pomoc v rámci dotačního řízení

Děkujeme za finanční pomoc v rámci dotačního řízení České poště, Magistrátu města Karlovy Vary, dále pak také Městskému úřadu Ostrov nad Ohří, Městskému úřadu Chodov, Městskému úřadu Sokolov, Městskému úřadu Mariánské Lázně, Městskému úřadu Žlutice, Obecnímu úřadu ve Vintířově, Městskému úřadu Teplá a Obecnímu úřadu ve Stanovicích. Díky dotaci MěÚ Chodov, MěÚ Ostrov, Obecnímu úřadu ve Vintířově a České poště mohli být přijati na dvouměsíční diagnosticko - terapeutický pobyt v našem středisku také klienti ze sociálně slabšího prostředí a jejich situace se tak mohla řešit. Velkým dílem se finační dotace podílely i na zkvalitnění pomůcek školní výuky. Nabídka volnočasových aktivit pak byla rozšířena o judo, florbal, lukostřelbu, zátěžovou turistiku a poznávání míst, kde se tvořily naše dějiny. 

Zvláštní poděkování pak patří Magistrátu Města Karlovy Vary, kdy jsme mohli díky jejich finančnímu přispění obohatit nabídku aktivit o potápění (i s přístrojovou technikou) a lezení, jak na umělých, tak na přírodních stěnách (tzv. ferrata). Společné zážitky jsou nezapomenutelné. Děkujeme za jejich umožnění!